Aktualizacja strony internetowej

Jesteś właścicielem strony internetowej, która wymaga aktualizacji? Zastanawiasz się nad tym jak wprowadzić chociażby najdrobniejsze zmiany w ofercie przedstawianej na Twojej stronie www? Nie zatrudniasz informatyki, który odpowiedzialny byłby za aktualizację strony internetowej Twojej firmy? Świetnie trafiłeś, nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie!

Decydując się na skorzystanie z naszej propozycji sprawisz, że Twoja strona internetowa przedstawiać będzie zawsze aktualne i świeże informacje, które zachęcać będą internautów do korzystania z Twojej oferty. Oferujemy jednorazową bądź cykliczną aktualizację stron www, a także ich prowadzenie. Dowiedz się teraz więcej o aktualizacji stron internetowych!

Masz pytania w sprawie aktualizacji strony?

Zapytaj o stronę www dla firmy z Tarnowskich Gór!

[email protected]

tel. 794-796-205

Co kwalifikuje się do aktualizacji strony internetowej?

Korzystając z naszej oferty aktualizacji stron korzystać będziesz mógł z naszych umiejętności, dzięki którym żadnym problemem nie będzie odświeżenie strony i dodanie do nich nowych treści, podstron, działów, elementów graficznych, logotypów, galerii zdjęć, formularza kontaktowego czy też innych skryptów. Aktualizując Twoją stronę internetową zadbamy o to, aby była dobrze zoptymalizowana pod pozycjonowanie, sprawna oraz czytelna i przejrzysta dla użytkowników!

Prowadzenie strony internetowej

Jakie strony aktualizujemy?

Zatrudniani przez nas programiści poradzą sobie z aktualizacją każdego rodzaju strony internetowej. Jeśli więc strona Twoja działa w oparciu o system CMS, jest zbudowana w technologii FLASH lub też jest statyczną stroną w HTMLu, to śmiało powinieneś się z nami skontaktować. Zadbamy o to, aby stronę Twoją odświeżyć i uczynić ją bardziej atrakcyjną!

Dlaczego warto aktualizować stronę www?

Strona internetowa jest wirtualną wizytówką Twojej firmy. W dzisiejszych czasach zdecydowana większość konsumentów przed fizycznym udaniem się do sklepu, firmy remontowej czy też do fryzjera sprawdza ich ofertę na stronie internetowej. Warto zadbać o to, aby osoby trafiające na Twoją stronę internetową otrzymywały zawsze aktualne informacje. Dzięki temu zawsze dobrze znać będą Twoją ofertę, a dodatkowo uznają, iż biznes traktujesz poważnie dbając o to, aby na bieżąco informować swoich Klientów o swojej firmie i ofercie!

Poprzez aktualizację strony internetowej wpływasz nie tylko pozytywnie na Klientów, którzy uznają ją za bardziej wartościową i zaufaną, ale też na wyszukiwarkę Google. Strony internetowe, które są cyklicznie aktualizowane i uzupełniane w nowe treści dobrze postrzegane są przez wyszukiwarkę, która automatycznie zwiększa ich wartość, co korzystnie wpływa na pozycje, jakie osiągają one na wybrane słowa kluczowe.

Pamiętaj, aktualizacja strony internetowej nie jest czymś nad czym powinieneś się zastanawiać. Jest ona czymś, co bezwzględnie powinieneś uczynić.

Ile czasu trwa aktualizacja strony?

Na to pytanie rzeczowo odpowiemy Ci dopiero po zapoznaniu się z Twoją stroną internetową, a także z oczekiwaniami, jakie masz wobec niej. Czas jednorazowej aktualizacji zależny jest od ilości oczekiwanych zmian, a także ich skali. Zdecydowanie polecamy stałą i systematyczną aktualizację, która jest mniej uciążliwa i kosztowna, a także bardziej efektywna.

Ile kosztuje aktualizacja strony internetowej?

Na to pytanie jest nam równie ciężko odpowiedzieć. A to z uwagi na to, że każdy Klient i każda strona internetowa to kwestie indywidualne. Koszt zaktualizowania strony internetowej zacząć może się od kilkudziesięciu złotych przy jednorazowych zmianach, zależny jest on jednak od ilości czasu, który poświęcić trzeba na wprowadzenie zmian na stronie. Dokładną wycenę, wraz z ewentualną propozycją abonamentowej opłaty za prowadzenie systematycznych aktualizacji strony poznasz kontaktując się z nami. Serdecznie Cię do tego zachęcamy. Warto!

Zapytaj o cenę