Audyt stron internetowych

Masz stronę internetową, ale nie masz pewności czy jest ona dobrze zbudowana? Kilka miesięcy temu uruchomiłeś nowy portal, ale nie jesteś zadowolony z efektów jego działania? A może masz bogatą w treści stronę www, która z jakiejś przyczyny nie może osiągnąć dobrych pozycji w listach wyników wyświetlanych przez wyszukiwarkę Google? Jeśli na którekolwiek z zadanych wcześniej pytań odpowiedziałeś twierdząco, to bardzo możliwe, że Twoja strona internetowa wymaga tego, aby przeprowadzić jej audyt! Zlecając nam takie właśnie zadanie możesz być pewien, że Twoją stronę dokładnie „przetrzepiemy” i sprawdzimy gdzie tkwi problem, który zmniejsza efektywność jej działania!

Audyt SEO

Czym dokładnie jest audyt strony www?

Audyt SEO jest procesem, w czasie którego identyfikowane są wszelkie błędy związane ze stroną internetową. Dotyczą one zarówno budowy strony, jej kodu jak i linków, które do niej prowadzą. Prawidłowo przeprowadzony audyt strony internetowej jest idealną diagnozą, która potrafi wskazać ścieżki, którymi należy podążać, aby przeprowadzić prawidłową optymalizację strony internetowej. Podsumowując, w czasie audytowania Twojej strony internetowej dokładnie sprawdzimy czy jest ona prawidłowo zbudowana, zweryfikujemy jak odczytują ją roboty wyszukiwarki Google, jak wyświetla się ona na różnego rodzaju urządzeniach, sprawdzimy czy w jej kodzie należycie wykorzystywane są znaczniki takie jak title czy description, ocenimy zawartą w niej treść, a także przyjrzymy się zastosowanemu w niej linkowaniu wewnętrznemu. Naszej diagnozie rzecz jasna nie umkną również linki prowadzące do Twojej strony.

Mówiąc krótko i dosadnie. Sprawdzimy wszystko od A do Z i powiemy Ci co należy zrobić, aby poprawić skuteczność i widoczność Twojej strony internetowej!

Audyt SEO i co dalej?

Po przeprowadzeniu analizy Twojej strony pod kątem zgodności z wymaganiami stawianymi przez wyszukiwarki internetowe i przez użytkowników zaproponowane zostaną zmiany, które powinno się wprowadzić na Twojej stronie internetowej. Jeśli strona Twoja pozbawiona będzie błędów, to serdecznie Ci pogratulujemy. Jeśli natomiast w audycie SEO wykazane zostaną błędy na Twojej witrynie, to zalecona zostanie Ci optymalizacja strony internetowej. Dzięki niej błędy zostaną wyeliminowane, a Twoja strona zacznie się szybciej rozwijać również między innymi poprzez regularne i prawidłowe prowadzenie strony internetowej! Zlecając nam audyt strony internetowej możesz być pewien, że samą optymalizację zaoferujemy Ci w dość atrakcyjnej cenie 🙂