Pisaliśmy już kiedyś o generatorach stron internetwoch na WordPressa. Jednak dopiero jakiś czas po napisaniu tego artykułu w ręce nasze wpadł świetny soft, jakim jest Dynamik Website Builder. Przyznać musimy, że jest on wyjątkowo wygodnym narzędziem pozwalającym natworzenie stron internetowych bez znajomości php, html czy css.

Poznaj Dynamik Website Builder

Jak już wspomnieliśmy Dynamik Website Builder to narzędzie, które pozwala na tworzenie responsywnych stron internetowych. Jest to swoisty generator stron, który działa z poziomu WordPressa. Działa on przy współpracy z frameworkiem Genesis, jeśli zatem zdecydujesz się na jego zakup, to musisz się liczyć z tym, że niezbędne będzie też kupno tego frameworka.

Na co pozwala Dynamik Website Builder?

Dynamik Website Builder pozwala praktycznie na wszystko. Z poziomu panelu zarządzania tym narzędziem możemy zmieniac układ strony, jej szerokość, dodawać logo, zmieniać czcionki: ich wielkość, kolor itd. Dodatkowo możemy zarządzać menu, jego układem i położeniem. Wszystko jest intuicyjne i proste, dzięki czemu każdy jest w stanie to opanować, co pozwoli mu na stworzenie prostej i eleganckiej strony.

Dynamik Website Builder

 Jak wyglądają strony tworzene przy użyciu Dynamik Website Builder?

Zasadniczo bez większych komplikacji i kombinowania strony intenetowe budowane z wykorzystanie Dynamik Website Builder dziedziczą wygląd po szablonie z Genesis Framework. Prawda jest jednak taka, że wykorzystując wtyczki sugerowane do użycia z tym frameworkiem stworzyć można bardzo różne strony internetowej. Jako przykład podać możemy chociażby witrynę http://oritbis.pl.

Ile kosztuje Dynamik Website Builder?

Cena Dynamik Website Builder to 79.95$. Kwota ta wydaje się wysoka, jednak zwraca się bardzo szybko. Wystarczy bowiem sprzedać jedną stronę stworzoną z wkorzystaniem tego narzędzia ;-). Sam soft zakupić można tutaj -> poznaj Dynamik Website Builder. Pamiętaj jednak, że do uruchomienia DWB konieczny jest Genesis Framework, który też musisz nabyć.

Ile stron można tworzyć z Dynamik Website Builder?

Licencja na Dynamik Website Builder nie ogranicza nas w żaden sposób pod kątem ilości tworzonych stron. Można więc robić je bez najmniejszych ograniczeń!