Coraz więcej osób decyduje się na samodzielne tworzenie stron internetowych. Wielu z nich ma jednak problem ze znajomością zasad tworzenia stron. Z pomocą przychodzą im frameworki, w oparciu o które tworzyć można ciekawe i atrakcyjne strony internetowe. Jednym z nich jest płatny, ale za to bardzo profesjonalny Genesis Framework, który pozwala na tworzenie responsywnych stron internetowych.

Czym jest Genesis Framework?

Framework to tak najprościej mówiąc szablon, szkielet strony internetowej, który pozwala na jego modyfikację i stworzenie nowej strony internetowej. Taki właśniejest Genesis Framework na WordPressa, który zdobywa uznanie coraz większej ilości osób decydujących się nawet na korzystanie z niego przy współpracy z Dynamik Website Builderem.

Czy Genesis Framework jest trudny?

Nie, nie jest. Do stworzenia podstawowej strony internetowej z jego wykorzystaniej nie jest potrzebna praktycznie żadna wiedza. Jeśli zatem chcesz tworzyć eleganckie strony, to rozwiązanie jest to idealne dla Ciebie, ponieważ sam startowy szablon Genesis jest dość elegancki. Jeśli jednak posiadasz większe umiejętności, to będziesz zadowolony, ponieważ framework ten daje wielkie możliwości. Co ciekawe, aby urozmaicać strony na Genesis nie zawsze trzeba umieć kodować. Czasem wystarczy skorzystać ze specjalnych dedykowanych wtyczek do tego frameworka.

Jak wygląda szablon Genesis?

Tu nie ma się co rozpisywać, po prostu pokażemy zdjęcie.

Genesis Framework

Ile kosztuje Genesis Framework?

Koszt zakupu frameworka Genesis nie jest wysoki. Wiąże się z wydatkiem na poziomie 59.95$. Kupić możesz go tutaj – zamów Genesis Framework!