Z pewnością wiesz, że własna baza adresów e-mail to świetne źródło zarobków. Nie mówię tu rzecz jasna o kupionych na allegro bazach, ktore składają się z 100 000 000 pozycji, ale o dobrych, własnych bazach mailingowych Klinetów, którzy zapisali się do nich samodzielnie będąc zainteresowanymi Twoim produktem czy usługą. Uwierz, że jesli posiadasz taką bazę liczącą powiedzmy 1000-10000 pozycji, to spokojnie jesteś w stanie wyciskać z niej niezłe pieniążki.

Jeśli jeszcze nie zacząłeś budować bazy mailingowej, to dziś chcę Ci przedstawić ciekawe narzędzie, które pozwoli Ci na jej budowę, rozwój i co najważniejsze – na wysyłanie newsletterów do potencjalnych Klientów. Program do newsletterów, który chcę Ci przedstawić to MailerLite.

Narzędzie o którym mowa to kompleksowy program, który odpowiedzialny będzie za przechwycenie maila Klienta, zapisanie go do bazy, a następnie za wysyłkę do niego kolejnych maili. Jest ono o tyle fajne, że w przypadku baz do 1000 subskrybentów jest ono całkowicie bezpłatne i pozwola na wysyłkę do nich nieograniczonej ilości maili.

MailerLite to program do newsletterów, który spełni również Twoje oczekiwania w zakresie wysyłki i kreowania maili. Narzędzie to zostało wyposażone w intuicyjny kreator maili, które można tworzyć czy to na podstawie zewnętrznych szablonów, czy też gotowców, które udostępniane są bezpłatnie w narzędziu.

MailerLite posiada wiele ciekawych funkcji, wśród których wymienić należy chociażby wysyłkę powitalnych maili dla nowych subskrybentów (możesz wykorzystać  to jako opcję do wysyłki kodu rabatowego w zamian za zapisanie się do newsletter), druga funkcja to przeprowadzanie testów A/B przy wysyłce maili czy też ponowną wysyłkę maili do odbiorców, którzy pierwszego maila nie otworzyli.

Zachęcam Cię do samodzielnego zapoznania się z tym narzędziem, które usprawni Twój mailowy kontakt z Klientem 🙂