Prowadzenie kampanii AdWords

Chcesz, aby doświadczeni fachowcy zajęli się prowadzeniem Twojej kampanii w Google AdWords? Chcesz, aby efekty Twojej kampanii były dokładnie mierzone i chcesz mieć wgląd w dokładne statystyki kampanii? Skorzystaj z naszej oferty, a przekonasz się, że pieniądze wydane na kampanię AdWords szybko wrócą do Twojej kieszeni, a nawet zaczną się mnożyć. Czyż to nie piękna wizja? Zadzwoń do nas i pozwól na to, aby zaczęła się spełniać!

Zapytaj o cenę

Reklamy AdWords

W przypadku niektórych działań mających na celu promocję strony w Internecie niezbędne jest skorzystanie z AdWords – możliwości, którą daje wyszukiwarka Google w celu przeprowadzenia płatnej kampanii reklamowej. Kampania AdWords to kampania linków sponsorowanych, która polega na wyświetlaniu w wynikach wyszukiwarki oraz na stronach partnerów wyszukiwarki reklam, za które wnoszone są opłaty.

System rozliczeniowy w Google AdWords polega na pobieraniu opłat za każdym razem, gdy internauta klika w reklamę. Kampanie Google AdWords przynoszą natychmiastowy efekt sprowadzając na reklamowaną stronę konkretny ruch. Nieumiejętne przeprowadzenie kampanii prowadzić może jednak do zwykłego marnowania pieniędzy. Dlatego też warto działania te powierzyć doświadczonym specjalistom, którzy nie tylko przygotują profesjonalną kampanię, ale też dobrze ją zoptymalizują.

Jak przebiega proces przygotowania kampanii AdWords?

Przed przygotowaniem kampanii w Google AdWords dokładnie analizujemy stronę internetową Klienta, a także przygotowujemy jej “segmenty”, które warto zareklamować w wyszukiwarce. Po dostosowaniu strony, przygotowaniu na nich stron docelowych (landing page) przygotowujemy grupy reklamowe, słowa kluczowe, teksty reklamowe, a także słowa wykluczające. Takie przygotowania mają zapewnić kampanii dobry start.

Jak optymalizujemy kampanię?

Śledząc efekty prowadzonych przez nas działań, a także obserwując sprowadzany na stronę ruch zajmujemy się odpowiednią optymalizacją kampanii. Jej celem jest minimalizacja kosztów za kliknięcie, a także wykluczenie niepożądanych odwiedzin.

Ile kosztuje kampania AdWords?

Koszt kampanii AdWords w głównej mierze zależny jest od budżetu, który zechcesz poświęcić na reklamę. My pobieramy tylko dodatkową kwotę za przygotowanie kampanii, a następnie miesięcznie – za jej prowadzenie i optymalizację. Kwota tych opłat zależna jest od wielkości i charakterystyki kampanii.

Zapytaj o kampanię AdWords

Zaufaj nam, skorzystaj z naszego doświadczenia i naszych umiejętności popartych certyfikatem Google. Pozwól, abyśmy przygotowali dla Ciebie skuteczną kampanię AdWords. Zapytaj o naszą ofertę!