Zapytaj o cenę pozycjonowania

hefe

no dalej,

dalej

NIE KRĘPUJ SIĘ!

Hefe - junior

Wypełnij formularz!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Adres pozycjonowanej strony (z http://)

Na jakim rynku chcesz się pozycjonować?
Pozycjonowanie lokalnePozycjonowanie ogólnopolskieRynek zagraniczny

Słowa kluczowe lub ogólna tematyka strony

Treść wiadomości, opis Twoich wymagań

UWAGA! Czy zgadzasz się na wysyłkę zapytania do naszej firmy?

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

Poznaj cenę pozycjonowania strony

Proces pozycjonowania strony internetowej jest niezwykle złożony, a na jego koszt składa się wiele czynników, które w zależności od pozycjonowanej strony www mogą być bardzo różne. Z tego też powodu trudno jest ustalić stały cennik, który mógłby przedstawić Ci realne informacje na temat ceny pozycjonowania strony.

Korzystając z formularza zamieszczonego na tej stronie internetowej skontaktujesz się z nami podając przy tym wszystkie niezbędne informacje, które pozwolą nam na przygotowanie dla Ciebie wyceny pozycjonowania strony internetowej. Prosimy abyś formularz ten wypełnij jak najdokładniej. Ułatwi nam to przygotowanie rzetelnej oferty, a Ciebie uwolni od serii dodatkowych pytań, które musielibyśmy zadać, aby poznać informacje na temat Twojego zlecenia.

System rozliczeń

Nie jesteśmy w stanie przedstawić Ci cennika pozycjonowania stron, możemy jednak zapoznać Cię z formami rozliczeń, które obowiązują w naszej firmie.

Współpracując z naszymi Klientami opieramy się na dwóch systemach współpracy:

W pierwszym z nich pobieramy od Klienta stały abonament, którego wysokość ustalana jest przed podpisaniem umowy.

Drugi system rozliczeń opiera się na połączeniu formy abonamentowej z rozliczeniem za efekt. W tym przypadku wspólnie z Klientem ustalamy niższą kwotę stałego abonamentu oraz dodatkowe kwoty związane z opłatami za efekt naszej pracy, którym najczęściej jest skuteczne wypozycjonowanie słów kluczowych na pierwszą stronę wyników wyszukiwań.

Jedynie w skrajnych przypadkach decydujemy się na podpisanie umowy, zgodnie z którą rozliczani bylibyśmy tylko i wyłącznie za efekt.

Chcesz poznać naszą ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie? Wypełnij formularz!