Dziś chcemy przedstawić Wam kolejny poradnikowy artykuł przedstawiający rozwiązanie problemu, z którym sami musieliśmy się ostatnio zmierzyć. Wiążę się on z błędem logowania na konto bankowe mBank. Problem został stwierdozny przy korzystaniu z różnych przeglądarek internetowych: od Chrome, przez Firefox i Operę, aż po Internet Explorera czy Maxthona. Problem udało nam się wyeliminować, a wkrótce uda się to również Wam!

Jak objawia się problem z logowaniem do mBanku?

Problem z logowaniem do mBanku wygląda bardzo podejrzanie. Strona samego logowania pokazuje się bez żadnego problemu. Po wpisaniu danych niezbędnych do zalogowania system początkowo ładuje się, na kilka milisekund pokazuje panel Klienta na koncie bankowym, a następnie strona się przeładowuje wyświetlając tego typu komunikat:

Nastąpił bład podczas pobierania zasobów mBanku. Mogły one zostać zablokowane przez firewall, proxy albo konfigurację przeglądarki. Naciśnij Ctrl+F5 lub Ctrl+Shift+F5 by spróbować jeszcze raz

Problem ten jest o tyle doskwierający, że uniemożliwia dokonanie jakiejkolwiek transakcji na koncie, na którejkolwiek z przeglądarek. Pojawia się on bowiem na skutek zainfekowania komputera najczęściej przez dodatki instalowane przez przypadek z różnego rodzaju oprogramowaniem ściąganym z serwisów z darmowymi programami. Sytuację dodatkowo pogarsza fakt, że błędu tego nie da się naprawić poprzez skorzystanie z porad sugerowanych w informacji o błędzie, bowiem ani tradycyjne, ani twarde odświeżanie strony nic nie daje.

Pracownicy mBanku radzą jeszcze, aby wyczyścić pamięć cache przeglądarki internetowej. To również na niewiele się zdaje, więc proponujemy tego po prostu nie robić. Najlepiej przejść do metody rozwiązania problemu, która u nas okazała sie skuteczna.

ADW Cleaner rozwiązuje problem z logowaniem się do mBanku

Szczerze i uczciwie polecamy Wam zainstalowanie programu, którym jest ADW Cleaner. Programik ten w prosty i skuteczny sposób przeskanuje Wasz komputer i usunie z niego apliakcje, wpisy do rejestru czy inne dziadostwo uniemożliwiające zalogowanie się do bankowości internetowej mBanku. Narzędzie jest bardzo proste w obsłudze. Należy je uruchomić, włączyć skanowanie, a później zlecić naprawę wszelkich błędów. Następnie trzeba będzie uruchomić ponownie komputer. Jesteśmy przekonani, że ta metoda usunie Wasz problem z loowaniem do mbanku!