Skoro trafiłeś na tę stronę, to z pewnością wiesz czym jest system CMS WordPress. My chcemy powiedzieć Ci jedno: obecnie jest to zdecydowanie najpopularniejszy system zarządzania treścią, który pozwala na tworzenie prostych stron firmowych, landing page’y, sklepów, blogów czy też bardziej skomplikowanych aplikacji. Z uwagi na to, że Wordpess zdobył tak ogromna popularność zarówno w Poslce jak i za granicą, to i my nie mogliśmy pozostać na to obojętni. W związku z tym w ramach naszej oferty usługi związane z programowaniem, które świadczy nasz niezawodny, profesjonalny i całkiem niedrogi programista WordPress. Jeśli poszukujesz osoby, która miałaby dla Ciebie przygotować lub zoptymalizować stronę na Wordressie, sklep internetowy na tym samym systemie CMS lub też przygotować dla Ciebie specjalny plugin, to nie mogłeś lepiej trafić. Skontaktuj się z nami i zapytaj o to, co może dla Ciebie zrobić nasz programista WordPress.

Co może zrobić dla Ciebie nasz programista WordPress?programista wordpress

Powiem Ci tak. Mamy programistę, który ogarnie dla Ciebie każdy temat. Niezależnie od tego czy chcesz stworzyć coś nowego, czy też potrzebujesz, aby zrobić zmiany w funkcjonującej stronie, czy chcesz udoskonalić jakąś wtyczkę do WordPressa, czy też stworzyć zupełnie nową. Nasz programista zna WordPressa na wylot i zrobi z nim co tylko zechcesz, oczywiście o ile nie wychodzi to poza ludzkie i wordpressowe możliwości techniczno logiczne. Naszą programistyczną ofertę na WordPressa podzielić możemy na dwie kategorie. Zlecenia indywidualne i przeróbki.

Indywidualne rozwiązania w WordPress

To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą uniknąć zakupu gotowej templatki czy wtyczki do WordPressa, która może być ciężka, powolna i zamulona z uwagi na to, że umieszczono w niej około miliona funkcji, z których Ty i tak nie skorzystasz. Zmawiając u nas indywidualny szablon czy dedykowaną wtyczkę do WordPressa masz pewność, że dostaniesz rozwiązanie szyte na miarę, które w pełni spełni Twoje oczekiwania, będzie bezpieczne, zgodne z wszelkimi wymaganiami i funkcjonalne.

Programowanie w PHP i WordPressJeśli chodzi o pluginy, to nie będziemy się tu rozpisywać, bo to kwestia bardzo indywidualna. Z pewnością nasz programista WordPress zrobi po prostu to, czego od niego oczekujesz. Jeśli z kolei chodzi o szablony i sklepy internetowe na WordPressie, to zlecając mu wykonanie zlecenia możesz być pewien, że otrzymasz produkt: sprawnie działający na każdego typu urządzeniu i w każdej przeglądarce, produkt o czystym, lekkim kodzie, który będzie lubiany przez Google, produkt bez dziur, które wykorzystać mogą hakerzy często włamujący się do WordPressa. Jeśli jednak nie zależy Ci na takich wartościach, to mamy dla Ciebie inne rozwiązanie, którym są…

Przeróbki szablonów i wtyczek WordPress

Już wcześniej nieopacznie przyznałem, że WordPress nie ma przed naszym programistą żadnych tajemnic. Stało się, więc potwierdzam. Chłopak ogarnia wszystko. Jeśli więc masz jakiś szablon, który trzeba przerobić, udoskonalić lub dostosować do Twoich potrzeb, to śmiało się do nas odezwij. Zapoznamy się z Twoim zleceniem, wycenimy je i jeśli wycenę zaakceptujesz, to bardzo szybko go zrealizujemy. Podobnie będzie z wszelkimi modyfikacjami gotowych pluginów. Pisz śmiało, chętnie Ci pomożemy w przygotowaniu idelanych rozwiązań dla tego systemu, w którym prowadzenie strony internetowej jest całkiem banalne 🙂