Twoja strona rozwija się na tyle dobrze, że pojawiła się potrzeba przesiadki na szybszy serwer? Serdecznie Ci tego gratulujemy, ponieważ przesiadając się na serwer VPS musisz mieć stronę generującą naprawdę duży ruch. Nie o tym jednak mowa, lecz o serwerach. Przejdźmy zatem do rzeczy.

Dlaczego warto wybrać serwer VPS z Direct Admin?

Osoby posiadające duże umiejętności w zakresie obsługi Linuxa na pewno nie będą miały tego problemu i wykupią sobie tańszy serwer z obsługą przez ten właśnie system. Inni natomiast posiadając stronę internetową z dużym ruchem powinni skupić się na poszukiwaniu serwera VPS z DA. Dlaczego? A no dlatego, że jest on łatwy w obsłudze i pozwala na zarządzanie nim nawet osobom nie znającym się na hostingach i informatyce.

Z poziomu Direct Admin każdy łatwo może zainstalować na serwerze nową domenę, wgrać nowe pliki lub też założyć nowe konto pocztowe. Sprawa jest naprawdę banalna i nie wymaga większej wiedzy, która niewątpliwie jest potrzebna, kiedy serwerem zarządzać chcemy z poziomu konsoli linuxowej.

Jaki polecamy serwer VPS z DA?

Z własnego doświadczenia wiemy, że godną uwagi ofertę w zakresie udostępniania VPSa z Direct Adminem przedstawia swoim Klientom firma Minthost -> SPRAWDŹ OFERTĘ. Firma ta oferuje wysokiej jakości serwery VPS w różnych konfiguracjach. Ich propozycja jest dodatkowo niezwykle atrakcyjna cenowo, dzięki czemu można tam wykupić serwer VPS z DA w niskiej cenie.

Serwery Minthost działają bez zarzutu, nie mają zbędnych zawieszeń i pozwalają na to, aby zamieszczona na nich strona zawsze była aktywna. Bez wątpienia jest to oferta godna polecania :-).

Rabat na VPS z Direct Adminem

Kolejnym czynnikiem, który powinien zachęcić Cię do wyboru tego właśnie serwera jest to, że firma udostępnia kody rabatowe pozwalające na zakup wybranej usługi. I w ten oto sposób liczyć możemy na zniżkę na poziomie 10%, kiedy podamy kod: mints. Jest jeszcze kod dedykowany dla użytkowników Forum Optymalizacja, który brzmi, jakże tajemniczo, pio.

Jeszcze raz szczerze polecamy firmę Minthost i zachęcamy do skorzystania z jej usług.