Dowiedz się jaka jest cena strony internetowej

Projekt każdej wykonywanej przez nas strony internetowej wyceniany jest indywidualnie, dlatego też zachęcamy Cię do skorzystania z poniższego formularza, dzięki któremu poznamy podstawowe informacje na temat Twoich oczekiwań względem wymarzonej strony internetowej.

Jeżeli wypełnij poniższy formularz dokładnie, to z pewnością skontaktujemy się z Tobą przedstawiając Ci indywidualną cenę za stworzenie strony internetowej. Poniżej formularza odnajdziesz podstawowe informacje na jego temat oraz na temat metody wyceny strony internetowej, która stosowana jest w naszej firmie. Zapoznaj się z tymi informacjami, a na pewno będziesz w stanie sprecyzować swoje oczekiwania i przedstawić nam je w niniejszym formularzu.

Zapytaj o cenę

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Jakiego typu chcesz stronę internetową?
Strona firmowaBlogStrona firmowa z blogiemInny serwis (opisz jaki)

Czy chcesz stronę z dedykowaną grafiką?
Tak, chcę stronę z indywidualną grafikąNie, chcę stronę z gotowym szablonem dostosowanym do moich potrzeb

Opisz nam swoje wyobrażenia o swojej stronie:

Zaznacz to pole, jeśli chcesz wysłać wiadomość

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

HEFE nie będzie wykorzystywać danych podanych w tym formularzu w celach innych niż przekazanie interesantowi oferty handlowej związanej z wysłanym zapytaniem.

Warianty cenowe stron www

Pragniemy zaproponować Ci dwa warianty, od których zależna jest cena strony internetowej. Jesteśmy przekonani, że któryś z poniżej opisanych wariantów zainteresuje Cię, a jeśli z niego skorzystasz, to na pewno będziesz zadowolony.

Tanie strony internetowe

Pierwszy wariant jest opcją oszczędną. Korzystając z niego zamówisz w naszej agencji stronę internetową, która zostanie przygotowana specjalnie dla Ciebie. Przy jej projektowaniu wykorzystany zostanie jeden z ogólnodostępnych płatnych szablonów stron internetowych, który zmodyfikujemy odpowiednio do Twoich potrzeb.

Otrzymasz zatem w pełni wartościowy produkt, którego grafika, układ i kolorystyka zostaną dopasowane do Twoich wymagań. W wariancie tym zespół nasz nie musi przygotowywać dedykowanej dla Ciebie grafiki strony internetowej, przez co przygotowana w ten sposób strona internetowa jest stosunkowo tania.

Przygotowywane w ten sposób strony internetowe działają w oparciu o system CMS WordPress, dzięki czemu zawsze możesz nimi łatwo zarządzać i je rozbudowywać. Ceny tego typu tanich stron internetowych zaczynają się od 550zł netto.

Indywidualnie przygotowywane strony internetowe

Drugim wariantem, który możemy Ci zaproponować jest przygotowanie strony internetowej na Twoje indywidualne zamówienie. Zaprojektowana w ten sposób strona internetowa funkcjonować będzie w oparciu o indywidualny szablon graficzny, który stworzymy dla Ciebie stosując się do Twoich uwag.

Projektując stronę internetową od podstaw wykonać musimy dodatkowe prace, przez co jej koszt wzrasta. Ceny przygotowywanych przez nas dedykowanych stron internetowych zaczynają się od 1200zł. Każda strona jest jednak odrębnym przypadkiem i z chęcią ją dla Ciebie wycenimy. Napisz do nas!

Strony w pełni zoptymalizowane

Wszystkie przygotowywane przez nas strony internetowe są zoptymalizowane i dostosowane do obecnych standardów. Tworząc strony internetowe działające w oparciu o system CMS WordPress projektujemy witryny, które lubiane są przez wyszukiwarkę Google.

Współpracując z nami nabędziesz narzędzie, które pozwoli rozkręcić Twój biznes. Warto je mieć!