Nagrzeszyłeś?

Wpadłeś wraz ze swoją stroną internetową w tarapaty i Google nałożyło na nią filtr? To jeszcze nic straconego – Twoją stronę można wyleczyć. Pozwól, aby zajęli sie tym specjaliści, dla których ściąganie filtra Google jest przyjemnością!

Usuniemy filtr Google z Twojej strony!

W trakcie naszej pracy spotykamy się z różnego rodzaju stronami internetowymi, które pozycjonowane były w mniej lub bardziej agresywny sposób. Część z nich skazana była na kary, którymi są filtry nakładane ręcznie przez pracowników Google. Dzięki pracy nad tymi stronami zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala nam na to, aby w naszej ofercie umieścić usługę usuwania filtrów Google. Podejmując sie takiego zlecenia zawsze pracę wykonujemy do końca, a końcem jest oczyszczenie strony z wszelkich kar. Nie jest ważne dla nas to, jak długo będziemy usuwać filtr, ani jak wiele razy korespondować będziemy musieli z Google. Liczy się dla nas efekt i to powinno Cię ucieszyć!

Jak długo trwa usunięcie filtra Google?

Spodziewamy się, że każdy chciałby wiedzieć jak szybko uda nam się usunąc filtr nałożony na jego stronę. Z przykrością musimy jednak przyznać, iż kwestia ta jest bardzo skomplikowana i trudno jest określić długość okresu, w czasie którego da się stronę uleczyć. W jednym przypadku może być to 10 dni, a winnym pół roku. Wszystko zależy od strony, która została ukarana.

Ile kosztuje usunięcie filtra Google?

Cena usunięcia filtra Google zależna jest od tego jak bardzo zaśmiecona była leczona domena. Aby wycenić dla Ciebie koszt pomocy w usuwaniu filtra musimy zapoznać się ze stroną internetową, z którą masz problem. Zachęcamy Cię zatem do kontaktu i do przedstawienia nam informacji na temat Twojej strony internetowej. Gdy dowiemy się o niej więcej, to z wielką radością przedstawimy Ci naszą ofertę, a jeśli ją zaakceptujesz, to zajmiemy się też usuwaniem filtra z Twojej strony! A później możemy nawet zaproponować Ci bezpieczne prowadzenie strony internetowej!