Utrzymanie strony internetowej

Jesteś właścicielem strony internetowej i nie chcesz martwić się tym, aby była ona zawsze aktywna? Nie masz czasu na poszukiwanie serwerów i pilnowanie terminów płatności za domenę? Wcale nas to nie dziwi – przecież doskonale wiemy, że musisz zająć się prowadzeniem swojej firmy. Pozwól zatem na to, abyśmy to my zajęli się utrzymaniem Twojej strony internetowej!

Masz pytania w sprawie utrzymania strony?

Zapytaj o stronę www dla firmy z Tarnowskich Gór!

[email protected]

tel. 794-796-205

Na czym polega utrzymanie strony internetowej?

Zlecając nam utrzymanie strony internetowej sprawisz, że to my będziemy odpowiedzialni za umieszczenie Twojej strony internetowej na serwerze www. Dodatkowo opiekować będziemy się też Twoim serwerem mailowym, a także kwestią opłat za domeny. Posiadanie strony internetowej nigdy nie było tak proste – opłacasz jedną fakturę, a wszystkimi kwestiami związanymi z obecnością Twojej strony w Internecie zajmują się specjaliści!

Utrzymanie strony www

Ile kosztuje utrzymanie strony www?

Kosz utrzymania strony internetowej zależny jest od jej wielkości, popularności oraz ilości osób posiadających adres e-mail w domenie tejże strony. Do tego dochodzi koszt stały, taki jak przedłużenie domeny. Niemniej jednak, aby poznać dokładną cenę utrzymania strony internetowej napisz do nas i pozwól nam na zapoznanie się z Twoimi wymaganiami. Z chęcią przedstawimy Ci indywidualną ofertę. Zapewniamy, że Twojej stronie będzie z nami dobrze!

Co otrzymasz zlecając nam utrzymanie swojej strony internetowej?

Wiesz już czego dotyczy nasza usługa związana z utrzymaniem strony internetowej, teraz planujemy zrobić małe podsumowanie. Przedstawiamy w nim zakres działań, którymi zajmiemy się utrzymując Twoją stronę internetową. Zatem podsumowując w ramach utrzymania strony zapewniamy:

  • utrzymanie strony na serwerze
  • utrzymanie serwera mailowego
  • utrzymanie domen

Dodatkowo warto, abyś wiedział, iż wykupując usługę utrzymania strony zdecydować możesz się również na którąś z innych propozycji oferowanych przez naszą firmę. Może nią być na przykład pozycjonowanie lub też prowadzenie strony internetowej!

Nie czekaj dłużej, ale już dziś zapytaj o naszą ofertę. Zapewniamy, że zrobimy wszystko, aby spełnić Twoje oczekiwania i dostosować ją do Twoich indywidualnych potrzeb!