HEFE – z nami urośniesz jak na drożdżach!

HEFE to nazwa, która ma znaczenie. W języku niemieckim słowo hefe oznacza drożdże. Jak wiadomo drożdże są zaczynem, czymś co pozwala wzrosnąć. Podobnie będzie w przypadku Twojej firmy, która przy współpracy z naszą agencją wzrośnie i bardzo szybko się rozwinie. Z HEFE pozycje Twojej strony urosną jak na drożdżach!

Dlaczego HEFE? To proste – właściciel i założyciel naszej firmy ma na nazwisko Dróżdż, a skoro można było tak pięknie połączyć to ze słowem pochodzącym od naszych zachodnich sąsiadów, to nie mieliśmy dużego dylematu podczas wymyślania nazwy firmy!

A teraz więcej o firmie

Agencja interaktywna HEFE swoje początki miała w 2012 roku, jednak na rynku oficjalnie pojawiła się w pierwszej połowie roku 2013. Jej młody wiek nie oznacza jednak, że pracują w niej niedoświadczeni specjaliści. Wręcz przeciwnie – przed rozpoczęciem własnej działalności zdobywaliśmy doświadczenie współpracując z różnymi firmami. Dopiero wtedy, gdy byliśmy pewni, że jesteśmy w stanie stanąć na własnych nogach otworzyliśmy naszą agencję. Świadczy to o naszej powadze i pełnej świadomości realizowanych działań, które również Tobie mogą pomóc w rozwinięciu swojego biznesu w Internecie.