W ostatnim czasie coraz większa grupa osób decyduje się na samodzielne stworzenie strony internetowej. Chodzi tutaj o przygotowanie materiałów takich jak Landing Page, squeezy page, stron produktowych czy też po prostu blogów lub stron firmowych. Wielu z nas decyduje się na zakup profesjonalnego szablonu WordPress na stronach internetowych typu Themeforest. Robimy to jednak z niechęcią wiedząc, że zakupiony tam szablon, zgodnie z literą prawa, możemy wykorzystać tylko jeden raz. Jest dla nas jednak ratunek, a jest nim szablon Omnipress, który to sprzedawany jest w licencji pozwalającej na wielokrotne użytkowanie, zarówno na stronach naszych jak i tych przygotowywanych dla Klientów. Dziś chcemy zapoznać Was z  tym genialnym, jak to się po angielsku mówi: WordPress Theme!

Jak wyglądają strony z Szablonu Omnipress?

Szablon Omnipress jest bardzo łatwy w użytkowaniu, jest niezwykle intuicyjny, a poza tym przy jego zamawianiu można zaopatrzyć się w pakiet danych demo pozwalających na stworzenie koło 30 stron internetowych o różnym wyglądzie. Jest to swoista baza, na której można pracować podczas tworzenia swoich stron. Uwierzcie, że modyfikując wzorcowe szablony można stworzyć wiele różnych witryn o dowolnym typie, spośród których przynajmniej część z pewnością przypadnie Wam do gustu! Wśród proponowanych szablonów wewnątrz samego templatki znajdują się strony biznesowe, landing page jak i strony sprzedażowe i squeeze page.

Szablon omnipress

Jak to obsłużyć?

Obsługa tego szablonu jest prosta. Mamy tam edytor wizualny, który do maksimum ułatwia tworzenie nie tylko treści, ale też układu graficznego strony. Dodatkowo przy zakupie szablonu otrzymujemy wtyczki, które również bardzo fajnie szablony urozmaicają nie wymagając nie wiadomo jakiej wiedzy. A wszystko to oferowane jest w zabójczo atrakcyjnej cenie 62 dolarów za szablon i 37$ za dodatki. Warto kupić, uwierzcie!

KUP TERAZ W MEGA PROMOCJI