Twoja praca w głównej mierze polega na siedzeniu przed komputerem i wykonywaniu powtarzających się czynności? Pewnie czasem bywa to monotonne, pamiętaj jednak, że istnieje rozwiązanie tego problemu. Nazywa się Zennoposter.

Czym jest Zennoposter?

Zennoposter jest to rosyjskie narzędzie umożliwiające tworzenie botów automatyzujących pracę osób pracujących przed komputerem. Korzystając z tego narzędzia w prosty sposób można nauczyć je wykonywać powtarzalne czynności, które każdego dnia zajmują nam sporo czasu.

KUP ZENNOPOSTER

Chodzi tu na przykład o automatyzację dodawania ogłoszeń, automatyczne zakładanie profili na forach lub też wchodzenie na daną stronę internetową czy też zakładanie skrzynki pocztowej. Program ten w rękach osoby pomysłowej stanowić może doskonałe narzędzie, które ułatwi jej pracę i uczyni ją bardziej efektywną.

Ile kosztuje Zennoposter?

Program Zennoposter kosztuje w zależności od swojej wersji od 87 do 297$. Wersje różnią się ilością jednorazowo otwartych wątków oraz ilością kopii programów, które można jednocześnie instalować i używać.

Gdzie kupić Zennoposter?

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem tego oprogramowania, to wiedz, że zrobić to możesz tylko na oficjalnej stronie jego producenta. Kupowanie z innych źródeł nie jest bezpieczne. Zachęcamy do zapoznania się z tą ofertą.

KUP ZENNOPOSTER