Chcesz dowiedzieć się czym jest i jak działa aplikacja ZenOgłoszenia? Zachęcam Cię do przeczytania poniższego artykułu, który zapozna Cię z tym narzędziem, które w znacznym stopniu zautomatyzować może Twoją pracę.

KUP ZENOGŁOSZENIA

Jeśli szukasz programu, który usprawni Twoją pracę w zakresie reklamy w Internecie, to program ZenOgłoszenia na pewno spełni Twoje oczekiwania.  Jest on doskonałym narzędziem udostępnionym przez polskich programistów, które automatyzuje proces dodawania ogłoszeń do polskich bezpłatnych serwisów ogłoszeniowych. Dzięki temu w bardzo krótkim czasie możesz opublikować w Sieci wiele ogłoszeń, które przyciągną na Twoją stronę nowych Klientów.

Jak działa program Zen Ogłoszenia?

Program Zen Ogłoszenia działa w bardzo prosty sposób. Do tworzenia projektu otrzymujemy specjalny edytor, w którym podajemy nazwę ogłoszenia, jego opis, dane kontaktowe oraz kategorie, w której powinno się ono odnaleźć. Już z tego poziomu do ogłoszenia dodać możemy adres strony internetowej czy też dodatkowe zdjęcia.

Program może działać w trybie automatycznym oraz półautomatycznym, w którym samodzielnie możemy zweryfikować ogłoszenie przed jego zatwierdzeniem.

Ile ogłoszeń dodam używając program ZenOgłoszenia?

W tej chwili przy pomocy tego narzędzia dodać można swoje ogłoszenie do około 100 serwisów internetowych. Warto jednak pamiętać, iż twórcy tego oprogramowania stale pracują nad zwiększeniem możliwości swojej aplikacji.

Ile kosztuje ZenOgłoszenia?

Program ZenOgłoszenia kupić można za 220zł netto. Cena ta jest niezwykle atrakcyjna, a zwraca się już po realizacji dwóch projektów. Tyle bowiem mniej więcej kosztowałoby ręczne dodanie ogłoszeń w serwisach, które obsługuje ZenOgłoszenia. Sama lista obsługiwanych serwisów jest już coś warta!

KUP ZENOGŁOSZENIA

Co potrzebuję do uruchomienia ZenOgłoszenia?

Aby uruchomić program ZenOgłoszenia musisz mieć dostęp do Internetu, a na Twoim komputerze zainstalowany musi być program Zennoposter, o którym napisaliśmy w osobnym artykule.